Menu:

Aktualności

Rozwój to nasza dewiza

Grupa EITECH od początku swojej działalności osiąga niesamowite procentowe wzrosty udziałów na rynku motoryzacyjnym oraz powiększa zespół o kolejnych specjalistów, którzy w swoich dziedzinach są niepowtarzalni. Determinuje nas chęć nieustannego rozwoju aby w każdym następnym kwartale, roku oraz dekadzie umacniać się równie szybko jak do tej pory.

Pomagamy rozwijać skrzydła przedsiębiorcom

Dzięki naszej marce wielokrotnie pomogliśmy przedsiębiorcom, zaczynającym swoją drogę w biznesie rozwinąć skrzydła i zawojować na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni z bycia filarem, bez którego niejeden przedsiębiorca nie mógłby pozwolić sobie na rozszerzenie działalności.

Samochody premium oraz sportowe

Wychodzimy na przeciw klientom, stawiającym na luksusową oraz sportową klasę, dlatego szeregi naszej podstawowej floty wkrótce zasilą samochody marki premium oraz samochody sportowe. Świadczy to o nieustannej ekspansji naszej firmy.

I kwartał 2018

Po zamknięciu pierwszego kwartału 2018 roku notujemy wzrost sprzedaży o 250%. Rekordowa sprzedaż otwiera nowe możliwości oraz zwiększa kapitał, który pozwala na poszerzanie granic działalności o nowe modele samochodów oraz zasięg terytorialny.

Nowe samochody w Carleo

We flocie firmy Carleo wkrótce pojawią się nowe samochody. Jesteśmy na etapie finalizacji zakupu nowych aut przeznaczonych na wynajem. Naszą wypożyczalnię planujemy wyposażyć w kolejne sztuki samochodów osobowych, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć odpowiedni dla siebie samochód. Do grona obecnych dołączą między innymi Skoda Fabia, Renault Clio oraz Dacia Logan.

Ogólnokrajowy zasięg Carleo

W odpowiedzi na potrzeby klientów, firma Carleo postanawia rozszerzyć swoją działalność na teren całego kraju. Otwieramy pięć nowych oddziałów w strategicznych miejscach Polski, umożliwiając tym samym dostęp do naszych usług klientom spoza województwa Śląskiego.