Menu:

Nasze marki

Carsell to prężnie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy pionierem w dziedzinie importu i sprzedaży nowych i używanych samochodów. W naszej ofercie posiadamy głównie samochody japońskich marek, takich jak Lexus, Mitsubishi i Toyota.

Carleo to nowoczesna wypożyczalnia samochodów. Nasze ogromne doświadczenie oraz szeroki asortyment flotowy pozwala na oferowanie naszym klientom najwyższej jakości usług. Konkurencyjne ceny, szybkość działania i dostępność gotowych do drogi samochodów to najważniejsze atuty naszej wypożyczalni.

Firma Carlease to lider w dziedzinie leasingu samochodów dostawczych W każdym roku finansujemy ogromną ilość samochodów w najlepszej ofercie na rynku, oferując klientom leasing bez wpłaty własnej na wyjątkowo uproszczonych zasadach.

Velveo to firma zajmująca się organizacją luksusowych eventów oraz szeroko pojętych imprez zagranicznych. Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących doznać niesamowitych przeżyć, oraz odpocząć w iście królewskim stylu.